سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  سه‌شنبه 20 شهریور 1397  ::  13:55   

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج خبر داد

نرخ کرایه سرویس مدارس 15 درصد افزایش یافت

سرویس کردستان- رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از اختصاص 194 دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس برای سرویس مدارس خبر داد و گفت: امسال نرخ کرایه سرویس مدارس 15 درصد افزایش یافته است.

به گزارش کرد پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج،  امیر جمشید نژاد  با بیان اینکه این سازمان هر سال در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به منظور ارائه خدمت‌رسانی شایسته و رفاه حال دانش آموزان و دانشجویان تمهیدات  و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است، گفت:  در راستای ساماندهی سرویس مدارس جلسات متعددی با همکاری فرمانداری، آموزش و پرورش، پلیس راهور، سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از اختصاص 194 دستگاه اتوبوس و مینی بوس برای سرویس دهی به مدارس و دانشگاه‌ها خبر داد و افزود: 171 دستگاه مینی‌بوس و 23 دستگاه اتوبوس در قالب 12 شرکت آمادگی خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان و دانشجویان را دارند.

جمشید نژاد خاطرنشان کرد: سرویس‌های مدارس ملزم به انجام تعمیرات و تعویض صندلی‌های آسیب‌دیده، رفع نقص فنی و شستشو و  تنظیف خودرو خود هستند.

وی با بیان اینکه براساس مصوبات اخذ شده  امسال نرخ کرایه سرویس مدارس 15 درصد افزایش یافته است، افزود:  تعداد 100 آژانس تاکسی تلفنی و 10 آژانس بانوان هم آماده اخذ قرارداد برای سرویس دهی به مدارس هستند.

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج اظهار داشت: ناوگان تاکسیرانی هم علاوه بر اینکه از ابتدای مهر ماه با تمام ظرفیت آماده خدمترسانی و جابجایی شهروندان هستند براساس تقاضای مدیران مدارس می توانند در سرویس دهی به مدارس و دانش آموزان فعالیت کنند.

وی ابراز امیدواری کرد، با برنامه ریزی و تمهیدات صورت گرفته بتوانیم خدمات‌رسانی مناسب به دانش آموزان و دانشجویان ارائه کنیم تا سال تحصیلی جدید را با خاطره‌ای خوب آغاز کنند.