سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  سه‌شنبه 20 شهریور 1397  ::  22:07   

پس از حاشیه های فراوان؛

نتایج انتخابات داخلی سال دوم شورای اسلامی قروه اعلام شد

سرویس کردستان- انتخابات داخلی سال دوم شورای اسلامی شهر قروه پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران پس از سه بار اجرا و همراه با حاشیه های فراوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، شامگاه سه شنبه انتخابات داخلی دومین سال شورای اسلامی شهر قروه پس از برگزاری سه دوره که هر بار به دلیل اختلافات داخلی میان اعضای شورا رد می شد، این بار با حضور فرماندار قروه و تأکید بر رفع اختلافات و احترام به سلایق و عقاید یکدیگر برگزار شد.

در این انتخابات اعضای هیئت رئیسه شورا مشخص شدند که «پرستو شکری» به عنوان رئیس شورا، «مهدی ملکی» به عنوان نایب رئیس شورا انتخاب شدند.

همچنین «حوریا کلوندی» دبیر اول شورا و «حسین احمدی» دبیر دوم و خزانه دار شورا انتخاب شدند.

در ادامه اعضای کمیسون های تخصصی هم معرفی شدند که رئیس کمیسون برنامه و بودجه عمران شهری به «حوریا کلوندی» و نایب رئیسی آن هم به «ابراهیم خسروی» رسید. در کمیسون فرهنگی و حقوقی اجتماعی هم «حسین احمدی» به عنوان رئیس و «هادی مرادیانی» هم به عنوان نایب رئیس معرفی شدند.

این دوره از انتخابات داخلی شوراها گرچه با بحث های فراوانی همراه بود اما امید می رود اعضای جدید هیئت رئیسه شورا که به نظر می رسد از نظر تخصص کاری حرف هایی برای گفتن دارند، بتوانند انتظارات مردم و خواسته های آنان را برای مدیریت بهتر شهری برآورده کنند./