سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  چهارشنبه 21 شهریور 1397  ::  10:19   

جزییات سفر کمیسیون بودجه به آذربایجان غربی

سرویس ایران-عضو کمیسیون بودجه مجلس، جزییات سفر کمیسیون متبوعش به استان آذربایجان غربی را تشریح کرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، با اشاره به سفر کمیسیون برنامهف بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به استان آذربایجان غربی، گفت: کمیسیون برنامه و بودجه وظیفه دارد در جایگاه نظارتی خود بودجه هایی که در سنوات گذشته به استان ها اختصاص یافته را مورد بررسی قرار دهد، بنابراین در این راستا سفری به استان آذربایجان غربی داشته است.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: از سوی دیگر با توجه به نزدیک شدن به تهیه بودجه 98 کمیسیون بودجه برای رفع مشکلات استان ها و لحاظ مشکلات در بودجه سال 98 نیاز سنجی لازم را انجام می دهد، بنابراین باید از دو باب نقش نظارتی از حیث آنچه که اختصاص داده و یا باید اختصاص یابد نظارت داشته باشد.
بررسی وضعیت پتروشیمی میاندوآب
وی با بیان اینکه سفر اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به استان آذربایجان غربی سه روزه است، ادامه داد: اعضای کمیسیون از شهرهای ارومیه، مهاباد و میاندوآب بازدید و در نشست شورای اداری شهرستان ها حضور داشته و با فرماندار و امام جمعه شهرستان ها دیدار داشته اند.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اکنون اعضای کمیسیون بودجه در حال بازدید از پتروشیمی میاندوآب هستند، اظهار داشت: با توجه به میزان تخصیص بودجه پتروشیمی در سال 97 باید مشاهده شود که پتروشیمی در چه وضعیتی قرار دارد.
براساس مشاهدات میدانی جمع بندی سفر انجام می شود
 وی افزود: استماع مشکلات، نحوه تخصیص بودجه در استان و نشست با مسئولان و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه از دیگر برنامه های سفر کمیسیون بود و نمایندگان شهرستان ها، فرمانداران و استاندار توضیحاتی درباره مشکلات و مسائل استان ارائه دادند.
به گزارش کُردپرس به نقل از خانه ملت،عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این سفر گزارش ها دریافت می شود و براساس مشاهدات میدانی جمع بندی ها صورت می گیرد.