سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  چهارشنبه 21 شهریور 1397  ::  12:53   

آثار نقاشی «حسام جاویدنیا» در گالری سوره سنندج

سرویس کردستان- نمایشگاه نقاشی آثار هنرمند سنندجی « حسام جاوید نیا » از 20  تا 25 شهریور درگالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج در معرض نمایش عموم قرار می گیرد . 

به گزارش کرد پرس به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان کردستان ؛ وریا هاشمی مسئول واحد تجسمس حوزه هنری ضمن اعلام این خبر گفت : در این نمایشگاه تعداد 20 اثر نقاشی در اندازه های مختلف حاصل تلاش این هنرمند توانمند سنندجی با موضوع سبک آوسترا به معرض نمایش علاقه مندان گذاشته می شود .

وی افزود : تکنیک آثار ارائه شده در این نمایشگاه ترکیب مواد و برروی بوم به مدت ه روز  در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج به معرض نمایش علاقه مندان قرار گذاشته شد .

حسام جاویدنیا متولد 1363 سنندج کارشناس ارشد باستان شناسی و دارای دان 1 جودو از سال 1380 نقاشی را شروع و زیر نظر اساتید همچون استادفردین صادق ایوبی در محل حوزه هنری در زمینه طراحی و نقاشی به فعالیت پرداخته اند و در سال 83 به عنوان هنرجوی برتر حوزه هنری معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند .

وی تاکنون در زمینه طراحی دونمایشگاه انفرادی در اردبیل 1386 و در مازندران 1391 برپا کرده  است و این نمایشگاه اولین نمایشگاه انفرادی نقاشی این هنرمند محسوب می گردد .