انتشار:  چهارشنبه 21 شهریور 1397  ::  13:17   

استاندار کردستان در شورای برنامه ریزی استان تاکید کرد

ادارات مطالبات شهرداری ها و سایر دستگاه های خدمات رسان را پرداخت کنند

سرویس کردستان-  استاندار کردستان با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور اقدام در جهت رفاه کارکنان را لازم دانست و گفت: از همه مدیران می‌خواهم جهت افزایش خدمات به شهروندان مطالبات دستگاه‌ های خدمات رسان و شهرداری‌ها را پرداخت کنند.

به گزارش کرد پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کردستان با محوریت توزیع اعتبارات هزینه‌ای استان در سال ۹۷ و الزامات بودجه با بیان اینکه اگر ادارات نسبت به پرداخت بدهی‌های خود به دستگاه‌های خدمات‌رسان اقدام نکنند سازمان مدیریت خود در این خصوص اقدام کند، گفت:  برگزاری جلسات در ساعات غیر اداری جهت تکریم ارباب رجوع است و مدیران کاملا باید به این دستورالعمل پایبند باشند.

مرادنیا اضافه کرد: روش من در اداره استان تعامل، مدیریت صحیح توام با احترام و رعایت قانون است و امیدوارم با صرفه جویی در هزینه‌ها از شرایط فعلی عبور کنیم.

مرادنیا گفت: من همواره تاکید کرده‌ام که توزیع اعتبارات باید عادلانه باشد چرا که ما در مقابل همه‌ی کارکنان مسئول هستیم.

وی مسئولیت شرعی و قانونی توزیع اعتبارات را متوجه سازمان برنامه و بودجه دانست و افزود:  عملکرد برخی دستگاه‌ها وحوزه مسئولیت آنها گسترده تر از برخی دستگاه‌ها است، لذا باید در توزیع اعتبارات این امر مورد توجه قرار بگیرد چرا که این امر به عدالت نزدیکتر است.