سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  پنج‌شنبه 22 شهریور 1397  ::  09:03   

سخنگوی حزب خوب:

در برنامه های حزب خوب برای انتخابات شهرداری ها ائتلاف مطرح نیست

سرویس ترکیه - بوغرا کاوونچی، معاون و سخنگوی حزب خوب ترکیه در واکنش به سخنان روز گذشته رئیس حزب جمهوری خواه خلق ترکیه در خصوص همکاری احزاب در انتخابات شهرداری ها گفت: در برنامه هایمان در حال حاضر اقدام برای یک ائتلاف وجود ندارد.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه سوزچی، بوغرا کاوونچی، معاون و سخنگوی حزب خوب ترکیه در واکنش به سخنان روز گذشته کمال قلیچدار اوغلو، رئیس حزب جمهوری خواه خلق ترکیه در خصوص همکاری احزاب اپوزیسیون در انتخابات شهرداری ها عنوان کرده است: ما به منظور شرکت در انتخابات شهرداری ها به صورت تک جانبه در حال آماده سازی خود هستیم. در برنامه هایمان در حال حاضر اقدام برای یک ائتلاف وجود ندارد. ولی نبودن ائتلاف در برنامه هایمان به این معنی نیست که چنین چیزی به کل منتفی است، در صورت به وجود آمدن احتیاجی و اگر از سوی افکار عمومی درخواستی در این خصوص صورت گرفته و مطالبه مردم در این راستا باشد این موضوع از سوی حزب مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت. تا این لحظه چنین چیزی در برنامه هایمان وجود ندارد.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرده است: تمام تشکیلات استانی و شهرستانی حزب خوب در خصوص انتخابات 31 مارس 2019 از اکنون در حال برنامه ریزی و اقدام هستند. به منظور شناسایی نامزدهایی که در مناطق از محبوبیت و شهرت بالایی برخوردار هستند تشکیلات حزبمان به صورت جدی اقدام می کند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#انتخابات ریاست جمهوری
#حزب خوب