انتشار:  پنج‌شنبه 22 شهریور 1397  ::  16:44   

تدارم ارسال کاوران های نظامی به مرزهای سوریه و داخل ادلب توسط ارتش ترکیه

سرویس ترکیه - کاوران نظامی جدید حامل تانک و توپ های جنگی صبح امروز به منطقه مرزی ریحانلی در مرزهای سوریه – ترکیه رسیده و در مرزهای مجاور با استان ادلب سوریه مستقر شده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از تلویزیون NTV، همزمان با اقدامات دیپلماتیک ترکیه برای جلوگیری از عملیات نظامی در ادلب؛ ارسال کاروان های نظامی به مرزهای سوریه و داخل ادلب نیز توسط نیروهای مسلح ترکیه پیگیری شده و در همین راستا بر اساس اطلاعات به دست آمده از ستاد فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه، کاروان نظامی حامل تانک و توپ های جنگی صبح امروز به منطقه مرزی ریحانلی در مرزهای سوریه – ترکیه رسیده و در مرزهای مجاور با استان ادلب سوریه مستقر شده اند.

این کاروان نظامی که از استان های مختلف ترکیه عازم ختای شده بود به منظور تقویت یگان های دفاعی مرزی ترکیه در استان ختای توسط نیروهای مسلح ترکیه به مرز اعزام شده است.

همچنین به نقل از خبرگزاری رویترز، یک فرمانده ارتش آزاد سوریه که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با این خبرگزاری عنوان کرده است: ارسال کمک های نظامی به نیروهای ارتش آزاد سوریه در داخل ادلب از سوی ترکیه افزایش پیدا کرد است. در روزهای اخبر سلاح و مهمات های ارسالی ترکیه به داخل ادلب افزایش چشمگیری داشته که این کمک ها به تداوم جنگ و جلوگیری از انحلال جبهه های جنگ کمک شایانی خواهد کرد.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#سوریه