سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 12 مهر 1397  ::  12:25   

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد کرمانشاه شد

سرویس کرمانشاه - وزیر صنعت، معدن، تجارت و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بازدید از مناطق زلزله‌زده، وارد کرمانشاه شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و انوشیروان محسنی‌بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه معاونان و روسای سازمان‌های وابسته، با استقبال استاندار کرمانشاه وارد این استان شدند.

افتتاح واحدهای احداثی و بازسازی شده مسکونی مناطق زلزله‌زده ازگله، افتتاح مجتمع جامع توانبخشی شهرستان زلزله‌زده سرپل‌ذهاب، خانه کوچک معلولان ویژه معلولان ذهنی خفیف مجهول‌الهویه بهزیستی کرمانشاه، درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان سنقر و کلیایی و بازدید از مناطق زلزله‌زده برای اطلاع از آخرین اقدامات صورت گرفته و بررسی مشکلات موجود، از جمله برنامه‌ها در این سفر یک‌روزه است.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری و جلسه با استاندار کرمانشاه، استفاده بهینه از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و تسهیلات اشتغال فراگیر، مشاغل خانگی و بازنگری در همه بخش‌ها و فرایندهای حوزه اشتغال استان را بررسی می‌کند.

پنجمین جلسه شورای گفت‌وگو دولت و بخش خصوصی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از فعالان اقتصادی استان عصر امروز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار می‌شود .