سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  دوشنبه 16 مهر 1397  ::  14:12   

انفجار گاز در ارومیه 8 مصدوم بر جای گذاشت

سرویس آذربایجان غربی-رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  ارومیه گفت: بر اثر انفجار در یک آپارتمان شش طبقه، طبقه سوم به طور کلی تخریب و 8 نفر مصدوم شدند.

به گزارش کردپرس،  به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه، ابراهیم شاد قوشچی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه در خصوص این خبر گفت: انفجار گاز در آپارتمانی در خیابان کشاورز ارومیه  اتفاق افتاد که طی این انفجار طبقه سوم این آپارتمان به طور کلی تخریب شد.

شادقوشجی افزود: علل انفجار در دست بررسی است اما برآوردهای اولیه حاکی از انفجار گاز است.

وی ادامه داد: با توجه انفجار در طبقه سوم ، خسارات زیادی به ساختمانی که حادثه در آن رخ داده به بار آمده است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: تلفات جانی در این انفجار نداشته ایم اما تعداد 8 نفر مصدوم حادثه به بیمارستان منتقل که از این تعداد یک نفر به صورت سرپایی مداوا و مرخص شد.

شاد قوشچی اظهار داشت: این حادثه در ساعت 13.43 روز یکشنبه 15 مهرماه به مرکز آتش نشانی اعلام و 13.47 نیروهای آتش نشانی سر صحنه حاضر بودند،: اشیاء بسیاری در این انفجار از درون منزلی که انفجار رخ داده به محوطه بیرون از ساختمان پرتاب شده است.

وی گفت: تا شعاع یک صد متری محل حادثه خانه های اطراف این ساختمان بر اثر انفجار خسارت دیده اند و تمامی واحدهای این آپارتمان شش طبقه که حادثه در آن رخ داده، خسارت زیادی دیده اما طبقه سوم تخریب شده است.