سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  سه‌شنبه 17 مهر 1397  ::  12:25   

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری کرمانشاه:

به دنبال بهبود خدمات شهرداري به مردم هستیم

سرویس کرمانشاه - معاون هماهنگي امور عمراني استانداري گفت: با برگزاري جلسات منظم با شهرداران، به دنبال ارتقاي سطح خدمات از سوي شهرداري ها به مردم هستيم.

به گزارش خبرنگار کردپرس به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل استانداري، مهرداد سالاري در گردهمايي شهرداران استان كه در سالن جلسات استانداري برگزار شد، افزود: در اين نشست ها با نظرات و برنامه هاي شهرداران براي توسعه فضاي شهري بيشتر آشنا مي شويم و اگر شهرداران در اجراي پروژه ها با دستگاه هاي اجرايي در بحث عمران شهري مشكل و موانعي داشته باشند مورد بررسي قرار مي گيرد.

وي تبادل نظر و آگاهی از برنامه ها را در جهت اتخاذ تصميمات بهتر و اجرايي تر بسيار مهم عنوان كرد و گفت: همواره به دنبال ارتقاي سطح ارائه خدمات از سوي شهرداري ها به مردم در زمينه توسعه و عمران شهري هستيم و در اين جلسات سعي داريم كه با ارائه راهكارها، برنامه هاي شهرداران در بحث فضاي شهري سريعتر و به شكل مناسب تري اجرايي گردد.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري با اشاره به سفر معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشور به استان گفت: طي چند روز گذشته مهندس جمالی نژاد كه به تازگي به اين سمت منصوب شده اند براي بازديد از زيرساخت ها در قصرشيرين و خسروي براي موضوع اربعين به استان سفر كردند كه خوشبختانه در اين سفر تصميمات خوبي هم براي بحث اربعين و هم ايجاد ديگر زيرساخت در استان اتخاذ شد.

وي درخصوص كمبود نيرو در بعضي از مناطق شهرداري اظهار کرد: در سفر معاون عمران و توسعه شهري وزارت كشور به استان موضوع لزوم ساماندهي و رفع مشكلات مربوط به كمبود نيرو در بعضي از شهرداري ها را مطرح كرديم كه مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد كه مكاتبات لازم را با وزارت كشور در اين زمينه داشته باشيم و طبق اقدامات صورت گرفته حتماٌ مشكل اين شهرداري ها تا قبل از پايان سال حل خواهد شد.

وي با اشاره به سفر چند روز گذشته هئيتي ازنهاد رياست جمهوري به استان گفت: در اين سفر بحث كمبود قير جهت بازسازي آسفالت معابر در منطقه زلزله زده را مطرح كرديم كه مقرر شد بعد از تصويب اين موضوع در تهران، قير مورد نياز سريعاً به استان اختصاص پيدا كند و همچنين با توجه به اينكه در استان در بخش تجهيزات آتش نشاني ضعف داريم قول هاي لازم را گرفتيم كه در اين بخش هم كمك حال استان باشند.

معاون هماهنگي امور عمراني در ادامه خواستار تسريع در مبادله موافقت نامه ها از سوي شهرداران به ويژه در مناطق زلزله زده با توجه به تخصيص اعتبارات لازم به استان شد.