سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  سه‌شنبه 17 مهر 1397  ::  12:44   

سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمانشاه برگزار می شود

سرویس کرمانشاه - مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: سومین جشنواره ابوذر در سالجاری مانند سال های گذشته به منظور تولید آثار فاخر و ارتقاء منزلت خبرنگاران بسیجی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار کردپرس، حسن موحد با بیان اینکه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر با هدف تقویت روحیه خود باوری بین خبرنگاران انقلابی و افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب در رسانه ها برگزار می شود، اظهارکرد: در این جشنواره برای ارتقاء منزلت خبرنگاران بسیجی همچنین کادرسازی و شبکه سازی بسیج تلاش می کنیم.

 مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: فراخوان سومین جشنواره رسانه ای ابوذر آغاز شده است و علاقه مندان می توانند از 20 مهرماه تا 30 آبانماه سالجاری آثار  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

موحد خاطر نشان کرد: سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان در هفت محور مختلف شامل مقاومت و دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران،  بصیرت و دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، امر به معروف و نهی از منکر،  مبارزه با آسیب های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند، افزود: این جشنواره در قالب عکس، موشن گرافی، خبر،گزارش (تلویزیونی _مطبوعاتی)، کاریکاتور، فیلم، انیمیشن، نماهنگ، فیلم نامه نویسی،  مقاله برگزار می شود.

وی همچنین در ادامه تصریح کرد: در سومین جشنواره رسانه ای ابوذر بخش ویژه وحدت اقوام و مذاهب نیز برگزار و در این زمینه نیز یه آثار برتر جوایزی تعلق می گیرد.

علاقه مندان می توانند آثار خود را به آدرس ایمیلjashnvarehresaneh@gmil.com و آیدی jashnvarehresaneh@ ارسال کنند.