سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  سه‌شنبه 17 مهر 1397  ::  19:39   

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی:

رانندگان تاکسی شهر کرمانشاه بیمه تکمیلی می شوند

سرویس کرمانشاه- مديرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسيراني شهرداری كرمانشاه از آغاز اجرای طرح پوشش بيمه تكميل درمان براي رانندگان تاكسي دارای پروانه فعالیت خبر داد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، سجاد سلیمانی با اعلام این که بیمه تکمیلی دغدغه اکثر تاکسیرانان است بیان داشت: به منظور رفاه حال رانندگان و کاهش بار این مشکل، با پيگيری هاي مستمر، بيمه تكميل درمان ويژه خانواده بزرگ تاكسيرانان در شهر کرمانشاه به مرحله اجرا درآمد.

  مديرعامل سازمان تاكسيراني كرمانشاه افزود: سازمان تاکسیرانی در قالب خدمات رفاهی، در نهایت شرکت تعاونی تاکسیرانی  با بيمه سامان قراردادی منعقد كرد تا تمام رانندگان تاکسی داری پروانه  فعالیت، از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند.

 وی با اشاره به اينكه رانندگان تاكسي در زمان وقوع هرگونه حادثه یا ابتلا به بیماری، برای تأمین و پرداخت هزينه هاي بالای درمان، دچار اضطراب و تشويش بودند، تأکیدکرد: با اجراي طرح بیمه تکمیلی از اين پس رانندگان با پرداخت ماهيانه مبلغي مشخص، ديگر نگران هزينه هاي جانبي درمان خود نيستند و اين امر مي تواند آرامش خاطري براي آنها به وجود آورد و با دلگرمي بيشتري به شهروندان  خدمات رساني كنند.

 مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی كرمانشاه یادآورشد: بیمه تکمیلی، بخشی هزینه های درمانی کلینیکی، پاراکلینیکی و عمل های جراحی مانند پرداخت هزینه‌های درمانی و بیمارستانی، زایمان، سزارین، هزینه آمبولانس، چشم‌پزشکی و... را شامل می‌شود.

سلیمانی  با بیان اینکه حدود  9 هزار تاکسی در کرمانشاه فعالیت می کنند افزود: پیش بینی می کنیم 2 تا 4هزار نفر از رانندگان تاکسی در این طرح شامل بیمه تکمیلی شوند.

وی با اشاره به اقساطی بودن هزینه پرداختی بیمه تکمیلی به ازای افراد خانواده عنوان کرد: رانندگان تاکسی می‌توانند با توجه به تعداد نفرات تحت تکفل خود از اقساط پرداختی بهره‌مند شوند.

به گفته سلیمانی، متقاضیان دارای کارت شهری می توانند با مراجعه به مرکز شرکت تعاونی تاکسیرانی واقع در دیزل آباد، خیابان سوم، جنب منابع طبیعی، مراحل ثبت نام را انجام و از مزاياي اين طرح بهره مند شوند.