سرویس آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 18 مهر 1397  ::  13:26   

جوان 25 ساله بوکانی خود کشی کرد

سرویس آذربایجان غربی- مدیر روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان از خود کشی جوانی 25 ساله از روی پل امیرآباد این شهر خبر داد.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان در گفت و گو با خبرنگار کردپرس گفت: صبح امروز (18 مهر) مرد جوانی از روی پل امیرآباد بوکان به پایین سقوط کرد و متاسفانه پس از لحظاتی جان سپرد.

طاهر فیضه افزود: این جوان 25 ساله علی رغم تلاش ماموران آتش نشانی و اورژانس پس از لحظاتی در محل فوت کرد.

وی در خصوص دلیل این اقدام جوان بوکانی اظهار داشت: علت این حادثه در دست بررسی قرار گرفته است، اما با توجه به گفته های شاهدان عینی و حضور بنده در محل، این جوان به قصد خودکشی خود را از روی پل به پایین پرت کرد.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی بوکان گفت: سال 91 نیز مرد جوان 22ساله ایی از روی پل رسالت بوکان خود را به پایین پرت کرد و جان سپرد.

وی با اشاره به سایر اقدامات به قصد خودکشی در بوکان گفت: سال گذشته همکاران آتش نشانی بوکان موفق شدند 3 نفر را که قصد خودکشی داشتند نجات داده و به زندگی دوباره بازگرداند.

فیضه افزود: در همین خصوص یک زن جوان که قصد داشت خود را از روی پل به پایین پرت کند با اقدام به موقع نیروهای آتش نشانی از این اقدام منصرف شد و دو نفر دیگر نیز که در منزل اقدام به خودکشی کرده بودند با همکاری نیروی های امداد آتش نشانی از مرگ نجات یافتند.

وی ادامه داد: سال گذشته نیروهای آتش نشانی با اقدام فداکارانه خود 6 نفر را از میان شعله های اتش از مرگ حتمی نجات دادند.