سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  چهارشنبه 18 مهر 1397  ::  14:52   

استاندار کردستان

حضور 52 ناشر بین المللی نمایشکاه بین المللی کتاب کردستان نشانه روند مناسب آن است

سرویس کردستان- استاندار کردستان گفت: حضور 52 ناشر بین المللی در نمایشگاه کتاب کردستان نشان می دهد روند رو به رشدی از نظر کیفی در این نمایشگاه طی شده  و استقبال مردم از نمایشگاه مانند دوره های قبل می تواند به تداوم این روند کمک کند.

به گزارش کرد پرس، بهمن مرادنیا در جمع خبرنگاران در حاشیه برگزاری هشتیمن نمایشگاه کتاب کردستان با بیان اینکه  استقبال مردم از نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان نقش مستقیمی در برگزاری آن به صورت متوالی در دوره های مختلف دارد، گفت: هم اکنون دست اندرکاران نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان تلاش ویژه ای برای برگزاری آن دارند به گونه ای که مدت زمان فاصله بین دوره هفتم و هشتم آن تنها هشت ماه است که اگر مردم استقبال کنند می توان روند متوالی آن را نیز به صورت متناوب رعایت کرد.

مرادنیا افزود: در صورت استقبال مردم از این نمایشگاه، ناشران داخلی و بین المللی نیز رغبت بیشتری برای حضور در آن پیدا می کنند و با هماهنگی می توان ناشران بین المللی مطرح و همچین ناشران ملی را برای حضور در این نمایشگاه ترغیب کرد.

استاندار کردستان با بیان اینکه کتاب یک موضوع ارزشمند علمی و فرهنگی است، تاکید کرد: تلاش مسئولان در برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب اینکه بتوانند مردم برخی نیازهای علمی خود را از این محل تامین کنند.