سرویس کردستان
انتشار:  پنج‌شنبه 19 مهر 1397  ::  14:07   

احداث خانه بدمینتون در دیواندره

سرویس کردستان – فرماندار دیواندره از احداث سالن تخصصی و خانه بدمینتون دیواندره خبر داد

به گزارش کردپرس، جعفر توان در مراسم افتتاحییه مسابقات کشوری بدمینتون پسران جوان گفت: ورزش علاوه بر سلامت جسم، درسلامت اخلاقی و اجتماعی نیز موثر بوده و سلامتی، میوه ورزش است و نگاه به ورزش باید نگاه سازنده و اثرگذار باشد.

 فرماندار دیواندره ادامه داد: با وجود اینکه شهرستان از لحاظ زیرساخت های ورزشی وضعیت مطلوبی ندارد ولی قهرمانان زیادی در رشته های مختلف ورزشی به جامعه معرفی نموده است. ورزش علاوه بر بهداشت و تندرستی در پرورش و اخلاق روانی و اجتماعی نیز اثر گذار خواهد بود.

 وی تصریح کرد: اعتبار احداث سالن تخصصی و خانه بدمینتون به نام مهران شهبازی از اعتبارات شهرستان تخصیص داده شده و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان آغاز خواهد شد.

 توان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این دوره از مسابقات در دیواندره، اظهار داشت: این شهرستان آمادگی برگزاری مسابقات سطح کشوری در دیگر رشته های ورزشی را دارد.

 فرماندار دیواندره ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری مسابقات کشوری، خواستار برنامه ریزی مسابقات دیگر رشته های ورزشی در شهرستان شد.

 در ادامه این مراسم ضمن رژه تیم های شرکت کننده در این مسایقات از فریق عبدی مربی توانمند شهرستان و مهران شهبازی عضو تیم ملی بدمینتون کشور با اهدای لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند.