سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  پنج‌شنبه 19 مهر 1397  ::  17:22   

رئیس دفترمقام معظم رهبری گفت:

مردم ایلام، یار دیرین امام و رهبری هستند

سرویس ایلام- رئیس دفترمقام معظم رهبری گفت: به فرموده مقام معظم رهبری مردم استان ایلام همواره از حامیان اصلی و وفادار به آرمان های نظام مقدس جهموری اسلامی و یار دیرین امام و رهبری بوده اند .

به گزارش خبرگزاری کردپرس، در پی انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین کریمی تبار به نمایندگی ولی فقیه در استان ایلام، جهت شرکت در مراسم مردمی تکریم و معارفه امامان جمعه قدیم و جدید ایلام روز پنجشنبه وارد این شهر شد.

آیت الله محمدی گلپایگانی در بدو ورود به استان ایلام در فرودگاه شهدای این شهر اظهار داشت: مردم مقاوم ایلام همواره با ولایت همراه بوده و همیشه در صحنه هستند و هنوز هم صادقانه پای وفای به عهد خود به انقلاب هستند.

وی که به منظور معرفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید ایلام به استان سفر کرده است، افزود: حاج اقای لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه پیشین ایلام سربازی بود که سالیان دراز در این استان خدمتگزار مردم بود که با استعفای ایشان سرباز صدیق دیگری جایگزینش شد.

وی ابراز امیدواری کرد نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تلاش و کوشش خود منشأ خیر و ‌برکت برای مردم استان ایلام باشد.

نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام نیز در فرودگاه شهدای ایلام در جمع خبرنگاران گفت: رهبر معظم انقلاب بنده را برای خدمتگزاری به برادران و خواهران استان ایلام انتخاب کردند.

حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار خاطرنشان کرد: شناسایی اولویت ها، نیازها، نقاط قوت و ضعف استان برای توسعه این منطقه و تلاش برای رفع یا کاهش کاستی ها از اهم برنامه های من خواهد بود.

او ابراز امیدواری کرد: ان شاء الله با همکاری مردم و مسئولان خدمتگذاری لایق و صادق برای استان ایلام باشم.

به گزارش کردپرس، مراسم استقبال مردمی از امام جمعه‌ی جدید ایلام با حضور آیت‌الله محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه‌ی جمعه در روز جمعه 20 مهر ساعت 10 صبح از میدان شهید کشوری تا مصلای امام خمینی(ره) برگزار و اولین نماز جمعه‌ی ایلام به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر «الله‌نور کریمی‌تبار» برگزار خواهد شد.

 

عکس: فرزاد علیزاده، ایرنا