سرویس ترکیه
انتشار:  چهارشنبه 25 مهر 1397  ::  21:30   

گزارشگر کمیسیون اروپا با خانواده صلاح الدین دمیرتاش در دیاربکر دیدار کرد

سرویس ترکیه - کتی پری گزارشگر کمیسیون اروپا در خصوص ترکیه که برای تهیه گزارش 2018 ترکیه به این کشور آمده است در دیاربکر با خانواده و وکلای صلاح الدین دمیرتاش دیدار و گفتگو کرده است.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه اورنسل، کتی پری گزارشگر کمیسیون اروپا در خصوص ترکیه که برای تهیه گزارش 2018 ترکیه به این کشور آمده است در پی دیدارهای خود با روسای احزاب اپوزیسیون ترکیه به دیاربکر سفر کرده و بعد از آن که حکومت ترکیه درخواست وی برای دیدار با صلاح الدین دمیرتاش رئیس مشترک سابق حزب دموکراتیک خلق ها رد کرد با خانواده صلاح الدین دمیرتاش دیدار و گفتگو کرده است.

کتی پری در دیاربکر با استقبال باشاک دمیرتاش، همسر صلاح الدین دمیرتاش و محسونی کارامان وکیل مدافع صلاح الدین دمیرتاش روبه رو شده و با خانواده دمیرتاش دیدار کرد. وی در حساب شخصی خود از توئیتر با اشاره به این دیدار نوشته است: در خانه باشاک دمیرتاش مورد استقبال گرم و صمیمی قرار گرفته ام. یک جلسه بسیار خوب با وکلا و خانواده دمیرتاش ترتیب دادیم. پارلمان اروپا برای این که دادگاه قانون اساسی اروپا در راه آزادی دمیرتاش اقدامات فوری انجام دهد تمام ابزارهای در دست خود را به کار خواهد گرفت.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#انتخابات ریاست جمهوری
#صلاح الدین دمیرتاش