انتشار:  دوشنبه 30 مهر 1397  ::  20:15   

رئیس فراکسیون حزب عدالت و توسعه:

رجب طیب اردوغان تنها تصمیم گیرنده نیست

سرویس ترکیه - بولنت توران، رئیس فراکسیون حزب عدالت و توسعه در پارلمان ترکیه در اظهاراتی عنوان کرده است: رجب طیب اردوغان تنها تصمیم گیرنده نیست

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری ملیت، بولنت توران، رئیس فراکسیون حزب عدالت و توسعه در پارلمان ترکیه در اظهاراتی با اشاره به ائتلاف این حزب با حزب حرکت ملی ترکیه در اظهاراتی عنوان کرده است: ارزیابی ها و تحلیل های اخیر حول محور این موضوع که رجب طیب اردوغان تنها تصمیم گیرنده است ناحقی می باشد. 17 سال را تمام کردیم. اگر رئیس حزبمان مشورت با اعضای حزب را در سرلوحه خود قرار نمی داد و اگر به تیمی که داشت اعتماد نمی کرد به این جاها نمی توانستیم برسیم. من عضو شورای مرکزی حزب عدالت و توسعه هستم. یکی از انسان هایی هستم که از نزدیک شاهد این موضوع بودم که رئیس حزبمان چگونه در جلسات شورای مرکزی حزب ساعت ها چگونه به سخنان ما با صبوری تمام گوش کرده و چگونه رفتار می کند. به همین دلیل این اظهارات علیه رئیس حزبمان ناحقی است.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرده است: مثال های بسیار زیادی وجود دارد که با مشورت و بحث و گفتگو تصمیمات زیادی را تغییر داده ایم. رئیس حزبمان یک فردی است که مشورت و ارتباط را با جان و دل می پذیرد. احتمال این که تمامی تصمیمات متعلق به او است کاملا ناحقی است. هیچ زمان به تصمیم خود اصرار نکرده است. تمامی تصمیمات در جلسه مرکزی حزب به بحث گذاشته می شود. حتی بسیاری مواقع رای گیری ها غیر رسمی نیز صورت می گیرد. زمانی که عقاید مختلف باشد بلافاصله به رای گیری ارجاع می شود.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#رجب طیب اردوغان