انتشار:  دوشنبه 14 آبان 1397  ::  00:02   

شادمهر کاظم‌زاده؛

جان دوباره ان.جی.ال دهلران با تزریق اعتبارات صندوق توسعه ملی

سرویس ایلام- نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی از تزریق اعتبارات صندوق توسعه ملی به پروژه ان.جی.ال دهلران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، شادمهر کاظم‌زاده درباره این خبر گفت: خوشبختانه با پیگیری های فراوان ان.جی.ال 3100 دهلران که مدت فراوانی پیشرفتی نداشت با تزریق اعتبار و تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی جان دوباره گرفت و اکنون با سرعت دارد پیش می رود.

عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن اشاره به پیگیری و جلسات خود با نمایندگان شرکت های "اُیک"، "اُیکو" و مدیرعامل ان.جی.ال 3100 توضیح داد: بر اساس گفته مسئولان ان.جی.ال 3100 در حال حاضر 1189 نفر مشغول به کار هستند که از این تعداد 518  نفر بومی استان ایلام می باشند.

وی افزود: از 518 نفر،  485 نفر حوزه جنوب که 274 نفر ساکن شهرستان دهلران و 33 نفر حوزه شمال استان هستند.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای اطمینان از آمار ارائه شده از سوی مسئولان ان جی ال 3100 قرار است فرماندار دهلران، نماینده اداره کار و چند تن از اعضای شورای شهر به این شرکت رفته و این آمار را بررسی کنند.

 کاظم زاده گفت: خوشبختانه در بحث اشتغال  نیروهای بومی در پتروشیمی مشکلی وجود ندارد که از این بابت از مسئولان پتروشیمی و تمام کسانی که در این زمینه تلاش می نمایند تشکر و قدردانی می نمایم.