سرویس سوریه
آخرین خبرهای سوریه
انتشار:  سه‌شنبه 15 آبان 1397  ::  08:36   

پنتاگون گشت زنی مشترک با نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه را تایید کرد:

تمام طرف ها در سوریه باید بر شکست داعش تمرکز کنند

سرویس سوریه - سرهنگ روب ماینینگ سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در مصاحبه مطبوعاتی خود در اظهاراتی با تایید گشت زنی نیروهای آمریکایی با نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه در شمال شرق سوریه عنوان کرده است: تمام طرف ها در سوریه باید بر شکست داعش تمرکز کنند.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرهنگ روب ماینینگ سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در مصاحبه مطبوعاتی خود در اظهاراتی با تایید گشت زنی نیروهای آمریکایی با نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه در مناطق مرزی شمال سوریه – جنوب ترکیه در شرق فرات عنوان کرده است: نیروهای ایالات متحده آمریکا با ارتش دموکراتیک سوریه به عنوان شرکایمان در شمال سوریه در طول مرزهای شمال شرق سوریه گشت زنی های امنیتی را آغاز کرده اند. تمامی طرف ها در سوریه باید بر شکست دادن داعش تمرکز کنند. این گشت زنی ها برای ما، ارتش دموکراتیک سوریه و برای ترکیه این امکان را فراهم خواهد کرد تا امنیت منطقه تامین شود.

وی در ادامه اظهارات خود با تاکید بر گشت زنی ها مشترک نیروهای آمریکایی و ترک در اطراف منبج نیز عنوان کرده است: این گشت زنی ها باعث خواهد شد تا طرف های ترک بر روی شکست دادن داعش تمرکز کنند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#آمریکا
#کردها