انتشار:  سه‌شنبه 15 آبان 1397  ::  11:44   

معاون فنی شهرداری سنندج قطع درختان در مسیر کمربندی آبیدر را تکذیب کرد/ تصاویر فضای مجازی مربوط به هرس درختان است

سرویس کردستان-  معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج قطع درختان در مسیر کمبربندی آبیدر را رد کرد و گفت: هیچ درختی در جریان این پرژه عمرانی قطع نشده است.

به گزارش کرد پرس بر اساس خبری که روابط عمومی شهرداری در اختیار رسانه ها قرار داده است، بهزاد ریحانی‌فر با بیان اینکه تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان کمربندی آبیدر مربوط به هرس درختان است و هیچ درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر قطع نشده است، گفت:  در راستای کاهش و روانسازی ترافیک این شهرداری اردیبهشت امسال عملیات احداث فاز 2 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر را آغاز کرده است.

وی بیان کرد: در راستای اجرای این پروژه عمرانی 60 اصل درخت در مسیر اجرای طرح بودند که برنامه‌ریزی لازم مبنی بر جابجایی آن صورت گرفته است.با توجه به اینکه شاخ وبرگ درختان در مسیر اجرای طرح بسیار حجیم بودند انتقال آن به مسیر دیگر بسیار مشکل بود.

ریحانی‌فرد عنوان کرد: تصمیم بر آن گرفته شده که ابتدا عملیات هرس این درختان انجام شود سپس نسبت به جابجایی آن اقدام شود. روز گذشته تصویری در فضای مجای منتشر شده که درختان مسیر اجرای این طرح قطع شده که این تصویرمربوط به حمل شاخ و برگ در ختان هرس شده بوده است.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه هیچ درختی در مسیر اجرای این طرح قطع نشده است اعلام کرد: در مرحله نخست تعدادی از درختان که در مسیر اجرای این طرح جابجا شدند. با توجه به اینکه عملیات هرس درختان در مسیر اجرای طرح اتمام یافته بزودی بصورت اصولی و فنی نسبت به جابجایی این درختان هم اقدام خواهد شد.