انتشار:  سه‌شنبه 15 آبان 1397  ::  13:45   

نماینده ولی فقیه در کردستان و استاندار و از حضور مردم در 13 آبان تقدیر کردند

سرویس کردستان - آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان و  بهمن مرادنیا استاندار با صدور پیام مشترکی از حضور حماسی مردم این استان در راهپیمایی 13 آبان روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش  کرد پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ متن این پیام که روز سه شنبه منتشر شد، به این شرح است: حضور حماسی مردم فهیم، با فرهنگ و متدین استان کردستان در راهپیمایی 13 آبان که به نام روز دانش ‌آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است، برگ زرین دیگری از تاریخ پرافتخار مردم استان به شمار می‌رود که همواره و در همه صحنه ها پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کرده‌اند.

در شرایطی که کشور و نظام به واسطه کینه‌ توزی دشمنان و در راس آنها آمریکا، مورد شدیدترین هجمه‌ها و حملات اقتصادی قرار گرفته این حضور باشکوه و معنادار همزمان با سراسر کشور موجبات یاس و ناامیدی استکبار جهانی را فراهم کرد.

به یاری خداوند و همراهی شما مردم عزیز و با هدایت‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تلاش های بی‌وقفه دولتمردان، کشورمان از این گردنه دشوار با سربلندی عبور خواهد کرد.

ضمن تقدیر از حضور شکوهمند شما مردم آگاه و بصیر در حماسه 13 آبان، مراتب سپاس و قدردانی خود را به شما خواهران و برادران بزرگوار در سراسر استان ابراز داشته و توفیقات روزافزونتان را از درگاه حضرت باریتعالی خواستاریم.