سرویس سوریه
انتشار:  چهارشنبه 16 آبان 1397  ::  14:25   

درگیری شدید ارتش دموکراتیک سوریه با تروریست های داعش در اطراف هاجین

سرویس سوریه - در پی حمله تروریست های داعش به مواضع ارتش دموکراتیک سوریه در اطراف هاجین درگیری های شدیدی در اطراف این شهر صورت گرفته است.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هاوارنیوز، مرکز رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه در بیانیه ای با اشاره به حمله تروریست های داعشی به یک پایگاه نظامی ارتش دموکراتیک سوریه در اطراف هاجین عنوان کرده است: در پی این حمله مبارزین ارتش دموکراتیک سوریه جواب کوبنده ای را به تروریست های داعشی داده و درگیری های شدیدی در اطراف هاجین صورت گرفته است.

در این بیانیه آمده است، جنگنده های ائتلاف بین المللی علیه داعش همزمان با این درگیری ها چندین پایگاه نظامی، تونل، مواضع توپخانه ای و خمپاره ای تروریست های داعشی را هدف قرار داده و یک خودروی بمبگذاری شده داعشی ها قبل از انجام عملیات منهدم شده است.

داعشی ها در تلاش برای نفوذ به یک منطقه تحت کنترل ارتش دموکراتیک سوریه بودند. در این پاتک داعشی ها که با سلاح های سنگین و خودروهای بمبگذاری صورت گرفته است با مقاومت نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه روبه رو شده و تروریست های داعشی با به جا گذاشتن تلفات زیادی مجبور به عقب نشینی شده اند.

همچنین بر اساس اخبار به دست آمده از نیروهای ائتلاف بین المللی علیه داعش در حملات هوایی به مواضع داعش در اطراف منبج 49 تروریست داعشی به هلاکت رسیده، 8 پایگاه نظامی، 3 تونل و 1 خودروی بمبگذاری شده متعلق به این تروریست ها منهدم شده است.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#سوریه
#داعش
#نیروهای دموکراتیک سوریه