سرویس سوریه
آخرین خبرهای سوریه
انتشار:  پنج‌شنبه 24 آبان 1397  ::  11:05   

مرکز رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه:

عملیات آزادسازی هجین آغاز شده است

سرویس سوریه - مرکز رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه در بیانیه ای با اشاره به عملیات های طوفان جزیره ارتش دموکراتیک سوریه عنوان کرده است: عملیات های آزادسازی هجین آغاز شده است

به گزارش کردپرس، مرکز رسانه ای ارتش دموکراتیک سوریه در بیانیه ای با اشاره به عملیات های طوفان جزیره ارتش دموکراتیک سوریه که متمرکز به منطقه هجین می باشد عنوان کرده است: عملیات ها علیه مواضع داعش در هجین و آزادسازی این شهر استراتژیک از سر گرفته شده است. علیه برخی مناطق هجین که به کنترل تروریست های داعشی درآمده است بار دیگر عملیات صورت گرفته است. در اثنای این عملیات ها درگیری های شدید میان دو طرف رخ داده است. در پایان این عملیات ده ها تروریست داعشی از پای درآمده و تعداد زیادی از این نیروها نیز زخمی شده است.

در این بیانیه با اشاره به حمایت هوایی جنگنده های ائتلاف بین المللی از این عملیات ها عنوان شده است: جنگنده های ائتلاف بسیاری از نقاط تحت تصرف داعش در اطراف هجین را بمباران کرده است. ده ها مینی که در اطراف هجین توسط داعشی ها کار گذاشته شده بود خنثی شده و چندین تونل داعش نیز منهدم شده است. درگیری ها همچنان در اطراف هجین ادامه دارد.

لازم به ذکر است، تروریست های داعشی چندی پیش با عملیات های سنگین علیه ارتش دموکراتیک سوریه در اطراف هجین برخی از مناطق آزاد شده توسط این نیروها را بار دیگر به اشغال خود درآورده بودند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#سوریه
#داعش
#نیروهای دموکراتیک سوریه