سرویس کردستان
انتشار:  یک‌شنبه 27 آبان 1397  ::  11:40   

جانشین دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی:

جبهه مقاومت معادلات جبهه استكبار را نقش بر آب کرد

سرویس کردستان- جانشين دبيركل مجمع جهاني بيداري اسلامي گفت:  جبهه مقاومت تمام معادلات جبهه استكبار را نقش بر آب كرده و  تبدیل به سنگري براي دفاع از حقوق بشر  راستین در جهان شده است.

به گزارش کرد پرس،  سردار حسین اکبرى در چهارمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از منظر رهبر معظم انقلاب که از طرف سازمان جوانان حقوق بشر و با همکاری ویژه نماینده ولی فقیه در استان کردستان و دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) در سنندج برگزار شد با بیان اینکه   نتیجه جنگ جهانی اول در دنیا تشکیل رژیم صهیونیستی، نابودی عثمانی و تغییر نظام سلطه جهانی از انگلیس به آمریکا بود، گفت:  فقط در جنگ جهانی اول بیش از 10 میلیون ایرانی که حدود پنجاه درصد جمعیت ما کشته شدند و در جنگ جهانی دوم دو جریان کمونیست و لیبرالیسم تشکیل شد که این دو جریان اسلام ستیز و دین ستیز بودند و در جنگ هشت ساله عراق شاهد اتحاد این دو جریان برای نابودی حکومت اسلامی ایران بودیم.

وی با بیان اینکه آمریکا ٢١ تریلیون دلار بدهی دارد و با توجه به نگاه آخرالزمانی خود اعتقاد دارند که این بدهی‌ها را هیچگاه نخواهند پرداخت، گفت:  بر اساس آمارهای جهانی هم اکنون از ٢٣٠ میلیون جمعیت آمریکا ٤٠ میلیون نَفَر گرسنه هستند و این کشور که ٢٥٠ سال از تشکیل آن می‌گذرد در ٢٠٢ سال در جنگ به سر برده است.

اکبری  گفت: امروز نیز هر کجا جنگ هست آمریکا نقش دارد و ٩٠ کشور را اشغال کردند و از هیچ کشوری خارج نشده و تنها از کشور در مقابل مقاومت عقب نشینی کردند و داعش را به وجود آوردند. از هر ٥٠٠ نفر یک نفر کارتون خواب در آن کشور وجود دارد و در بین کشورهای پیشرفته بیشترین مرگ و مدیر کودکان را دارد و بیش از ٩٠ درصد مردم آن با اعتقاد پروتستانی به خدا ایمان دارند و بیش از ٤٤ درصد آن ها هر هفته به کلیسا می‌روند.

وی با بیان اینکه در آمریکا هر کس علیه صهیونیست‌ها صحبت کند محاکمه می‌شود و می‌توانند مالیات خودشان را به اسرائیل بدهند و از امتیاز ویژه بهره‌مند شوند، گفت:  قدرت‌های بزرگ دنیا بر مرکب دین‌ستیزی به دنبال حضور و سیطره خود در دنیا هستند و با تمام توان برای حذف مخالفان خود گام برمی‌دارند و هیچگاه به دنبال حاکمیت حقوق بشر نیستند بلکه به دنبال تسلط فرهنگی و تغییر هویت مسلمین هستند.