سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  شنبه 11 آذر  ::  16:48

پنجمین شماره نشریه دانشگاهی اندیشه نو در ایلام منتشر شد

سرویس ایلام- پنجمین شماره از نشریه سیاسی،اجتماعی ،فرهنگی اندیشه نو که از نشریات معتبر دانشگاهی و دانشجویی ایلام است منتشر شد.

 سردبیر این نشریه در گفتگو با خبرگزاری کردپرس گفت: در این شماره از نشریه اندیشه نو مطالب و مقالاتی از سارا فلاحی،فرامرز میرزازاده،داریوش قنبری،سید حسن رستم پور،نورالدین رحیمی ملکشاهی،سید صادق حقیقت،غلامحسین کرباسی،محمد رضا باهنر،عبداله رمضان زاده،علیرضا علوی تبار،احمد شوهانی،عبدالصاحب ناصری،یونس احمدی، یاسر بابایی و ند نویسنده دیگر به چاپ رسیده است.
یاسر بابایی افزود: در شماره جدید اندیشه نو که تاکنون 5 شماره آن منتشر شده  مقالاتی با محوریت تحزب گرایی در ایران و مشکلات پیرامون احزاب منتشر شده است.
وی افزود: «بررسی ناکارآمدی تحزب در ایران و ایلام»،« جنبش دانشجویی پیشتاز در تحزب بی طمع»،« شکاف های اجتماعی و ناکارآمدی احزاب»،« اصلاحات فرزندان خود را می بلعد»،« بررسی نقادانه تحزب در ایلام»،«کدام اصلاح ،کدام اصول» از جمله مقالات شماره پنجم نشریه اندیشه نو هستند.
سردبیر این نشریه در ادامه گفت:نشریه اندیشه نو از جمله نشریان دانشگاهی و دانشجویی بوده که  نو ارگان مطبوعاتی تشکل اندیشه نو دانشگاه آزاد واحد ایلام است که با مدیر مسوولی رضا امین پور منتشر می شود.
وی به موفقیت های این نشریه در شماره های قبلی ان اشاره کرد و گفت: این نشریه قبلا رتبه دوم نشریات برگزیده سیاسی کشور در نخستبن جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 95 وهمچنین رتبه سوم نشریات سیاسی برگزیده کشور در دهمین جشنواره نشریات دانشجویی کشور 96 را به دست آورده است.