سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  سه‌شنبه 14 آذر  ::  14:05

موسسه آموزش عالی میعاد سه کنفرانس ملی برگزار می کند

سرویس آذربایجان غربی- معاونت فرهنگی دانشجویی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی - غیر دولتی میعاد مهاباد 3 کنفرانس در سطح ملی برگزار خواهد کرد.

 

مریم رستمی رئیس این موسسه آموزش عالی میعاد در این خصوص به خبرنگار کردپرس گفت: این 3 کنفرانس ملی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی-غیردولتی میعاد مهاباد شامل کنفرانس های ملی "رهیافت های نو در برق و کامپیوتر"، "رهیافت های نو در معماری و عمران" و "رهیافت های نو در مدیریت و حسابداری" خواهند بود.

وی ادامه داد: همزمان با کنفرانس ها یک کارگاه با موضوع "بررسی آیین نامه ۲۸۰۰ نظام مهندسی" توسط مهندس شیخ محمدی و  یک ورکشاپ "تخصصی عکاسی با نگاه معماری و اجتماعی"  توسط استاد اسراری برگزار می شود.

رستمی افزود: کنفرانس های ملی دانشگاه میعاد مهاباد 24 آذرماه در دانشگاه شهید بهشتی تهران از 8:30 صبح تا ۱۶ عصر برگزار خواهد شد و کارگاه و ورکشاپ در نوبت بعد از ظهر تشکیل می شوند.

معاونت فرهنگی دانشجویی موسسه آموزش عالی  میعاد گفت: تاکنون ۱۵۰ مقاله به دبیرخانه ارسال شده است که این تعداد در حال افزایش است زیرا آخرین مهلت ارسال مقالات در گروه معماری و عمران ۱۸ آذرماه و  گروه مدیریت برق و کامپیوتر ۱۵ آذرماه است.

دانشگاه میعاد اولین دانشگاه غیرانتفاعی جنوب استان آذربایجان غربی است که تاکنون در سطح ملی چندین همایش برگزار کرده است.