سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 14 آذر 1397  ::  12:07   

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین

ویلچررانان معلول پیرانشهر با هم به رقابت پرداختند

سرویس آذربایجان غربی_ جمعی از معلولین ضایعه نخاعی پیرانشهر به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین با هم دیگر به رقابت پرداختند.

فتاح آزور، رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیرانشهر در این خصوص به خبرنگار کردپرس گفت: روز جهانی معلولین فرصت بسیار مناسبی برای قدردانی از جامعه معلولین است هر چند که نباید این قشر معلول جامعه در هیچ شرایطی مورد غفلت جامعه قرار گیرند.

 وی ادامه داد: در راستای گرامیداشت این روز در شهرستان پیرانشهر با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی و معلولین ضایعات نخاعی برنامه های متنوعی در راستای ارج نهادن به این قشر جامعه برگزار شد که ازجمله می توان به برگزاری مسابقه ویلچر رانی بین معلولین ضایعه نخاعی تحت پوشش بهزیستی اشاره کرد.

 آزور اضافه کرد : این مسابقه جهت تقویت روحیه معلولین و با همکاری اداره بهزیستی، تشکل غیر دولتی معلولین و مراکز آموزشی و توانبخشی پیرانشهر و با حضور 10 نفر از معلولان ضایعه نخاعی برگزار شد که در پایان با حضور فرماندار شهرستان از تمامی شرکت کنندگان با اهداء هدایایی تجلیل بعمل آمد.

در پایان این برنامه گروه هنری انجمن نمایش "باران" اقدام به برگزاری نمایش خیابانی کردند که با استقبال چشمگیر شهروندان پیرانشهری همراه شد .