سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  پنج‌شنبه 15 آذر 1397  ::  10:55   

6 بنای غیرمجاز مسکونی و تجاری در سنندج تخریب شد

سرویس کردستان - شهردار سنندج گفت: در راستای اجرای احکام کمیسیون ماده صد، 6 بنای غیر مجاز مسکونی و تجاری در نقاط مختلف این شهر تخریب شد.

به گزارش کرد پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، حشمت الله صیدی با بیان اینکه یک طبقه اضافی مسکونی در بلوار ارشاد، سه حیاط منازل مسکونی در محدوده اجرای پروژه کمربندی اسلام آباد و یک سوله در سه راهی دوشان از جمله مواردی بود که شامگاه چهارشنبه نسبت به تخریب آنها اقدام شد، گفت:  همچنین براساس احکام کمیسیون ماده صد، دیوارهای احداث شده توسط افراد سودجو در یک زمین خالی به متراژ هفت هزار متر مربع در محله اسلام آباد تخریب شد.

شهردار سنندج تاکید کرد: در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز تعدادی از بناهایی که به صورت غیرمجاز در سطح شهر احداث شده بود شناسایی و در شهرداری مناطق نسبت به تشکیل پرونده و ارجاع آن به کمیسیون ماده صد اقدام شد.

وی یادآور شد: نیروهای اجراییات مناطق و به صورت ویژه تر مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری با نظارت و بازدید از سطح شهر از ساخت هرگونه بنای غیرمجاز جلوگیری خواهند کرد.

صیدی با تقدیر از حضور عوامل انتظامی و همکاری مراجع قضایی با شهرداری در جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز به شهروندان توصیه کرد به هیچ وجه به افراد سودجو و دلال اعتماد نکنند چون با تمام توان با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد قاطع شده و اینگونه بناها تخریب می شوند.