سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  پنج‌شنبه 15 آذر 1397  ::  13:20   

سری ثریا اوندر خود را به زندان کاندرا معرفی کرد

سرویس ترکیه - در پی تایید نهایی حکم 3 سال و 6 ماه حبس سری ثریا اوندر نماینده سابق آنکارا در پارلمان ترکیه از حزب دموکراتیک خلق ها وی ابتدا به دادسرا کوچاعلی مراجعه کرده و بعد از آن خود را به زندان کاندرا معرفی کرده است.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری SonDakika، در پی تایید نهایی حکم 3 سال و 6 ماه حبس سری ثریا اوندر نماینده سابق آنکارا در پارلمان ترکیه از حزب دموکراتیک خلق ها توسط دادگاه دایره 2. جزایی منطقه استانبول، وی ابتدا به دادسرا کوچاعلی مراجعه کرده و بعد از آن خود را به زندان کاندرا معرفی کرده است.

سری ثریا اوندر هنگام خروج از دادسرا در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرده است: حکم حبسم تایید شده است از همین رو خود را برای گذراندن مدت زمانی که در حکم نهایی اعلام شده است به زندان کاندرا معرفی خواهم کرد.

اوندر در پی این اظهارات به زندان امنیتی تیپ F کاندرا آمده و در آنجا نیز در مقابل درب زندان قبل از ورود به زندان به خبرنگارانی که در مقابل درب ورودی زندان تجمع کرده بودند گفت: تا کنون هر آن چیزی که گفته ایم بار دیگر نیز بر آن تاکید می کنیم. سلام به تمامی دوستانمان، صلح و دموکراسی پیروز خواهد شد.

در پی این اظهارات سری ثریا اوندر وارد زندان شده و تا 3 ژوئن 2022 در آنجا خواهند ماند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#کردها