سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  جمعه 16 آذر 1397  ::  08:46   

کمال قلیچدار اوغلو با عبدالله گل دیدار کرده است

سرویس ترکیه - عبدالقادر سلوی، روزنامه نگار معروف ترکیه در برنامه زنده تلویزیونی از شبکه CNN turk در اظهاراتی عنوان کرده است: کمال قلیچدار اوغلو، رهبر حزب جمهوری خواه خلق ترکیه 3 هفته پیش با عبدالله گل، یازدهمین رئیس جمهور ترکیه دیدار کرده است.

به گزارش کردپرس، عبدالقادر سلوی، روزنامه نگار معروف ترکیه در برنامه زنده تلویزیونی از شبکه CNN turk در اظهاراتی عنوان کرده است: کمال قلیچدار اوغلو، رهبر حزب جمهوری خواه خلق ترکیه 3 هفته پیش با عبدالله گل، یازدهمین رئیس جمهور ترکیه دیدار کرده است. این دیدار در حالی صورت گرفت که عبدالله گل قبل از آن در ماه اکتبر نیز یک دیدار با تمل کارا مولا اوغلو، رئیس حزب سعادت ترکیه داشته است که در این دیدار نیز به بررسی و تجزیه تحلیل نتایج به دست آمده در انتخابات 24 ژوئن پرداخته اند.

این دیدار که پشت درهای بسته و بدون پوشش خبری صورت گرفته است نزدیک به 3 ساعت و نیم به طول انجامیده است. این دیدار اولین و آخرین دیدار قلیچدار اوغلو با عبدالله گل نبوده و این 2 شخص سیاسی مهم ترکیه در ماه نوامبر نیز یک دیدار پنهانی با یکدیگر داشته اند.

کمال قلیچدار اوغلو نیز با تایید این دیدار عنوان کرده است: وارد سیاست های داخلی نشده ایم و بیشتر در خصوص سیاست های خارجی صحبت کردیم. به ارزیابی سیاست های خاذجی ترکیه پرداختیم. دولت دموکراتیک حقوقی و مسائل اقتصادی را بحث کردیم ولی وارد سیاست داخلی و روز کشور نشدیم.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه