سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  چهارشنبه 19 دی 1397  ::  08:45   

فلاحت پیشه در گفتگو با کردپرس عنوان کرد:

ما از کم توجهی مسئولین به استان کرمانشاه گلمندیم

سرویس ایران-حشمت الله فلاحت پیشه گفت:استان کرمانشاه جزء استان های محروم کشور است لذا واجب است مسئولین تعارف را کنار بگذارند و برای توسعه در آن تدبیری بیاندیشند.

نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در گفتگو با خبرنگار کردپرس ضمن اشاره به محرومیت های اقتصادی استان،اظهار کرد:معتقدم استان کرمانشاه ظرفیت های زیادی برای توسعه در همه زمینه ها دارد و لازم است با شناخت این ظرفیت ها زمینه رشد و توسعه یافتگی را فراهم نمود.

وی ادامه داد:برای رسیدن به توسعه ما نیازمندیم که موانع سر راه توسعه یافتگی را برداریم.برخی از این موانع تاریخی است و برخی از آن به ناهماهنگی و کم کاری مسئولین مربوط می شود.

فلاحت پیشه با اشاره به لزوم توجه ویژه مسئولین به استان سوق الجحشی مانند کرمانشاه گفت:اگر با درک درست از پتانسیل های استان و آوردن سرمایه گذاران داخلی و خارجی،راهکارهای مناسبی همزمان با برنامه توسعه ششم که در حال تصویب در مجلس است،در نظر گرفته شود،می توان امیدوار بود که کرمانشاه از این وضعیت خارج شود.

وی افزود:وضعیت استان تابع وضعیت کشور است و به تبع توسعه و بازشدن راه تعامل با جهان راهگشای مبحث توسعه در استان خواهد بود اما آنچه که در این میان مهم است آن است که استان های محروم در اولویت مباحث توسعه ای در کشور قرار گیرند.