سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  چهارشنبه 19 دی 1397  ::  11:21   

شهرستان هرسین پایلوت اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک

سرویس کرمانشاه - مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: شهرستان هرسین به عنوان پایلوت اجرای طرح نسخه الکترونیک انتخاب شد. این پروژه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی کلید می خورد.

به گزارش خبرنگار کردپرس به نقل از سایت دانشگاه علوم پزشکی، کیومرث مظفری با بیان اینکه شهرستان هرسین پتانسیل لازم برای پیاده سازی سامانه های الکترونیکی بیمه سلامت را دارد گفت: سازمان بیمه سلامت برای استقرار نظام الکترونیک در فرآیند خدمات رسانی به بیمه شدگان و اجرای نسخه نویسی الکترونیک در هرسین به عنوان اولین شهرستان استان آمادگی کامل دارد.

وی در نشست مشترک با پزشکان و داروسازان هرسین، پرداخت های اخیر به مراکز درمانی دولتی و خصوصی را گام مهمی در به روز رسانی پرداخت ها دانست و گفت: علاوه بر تسویه بخش قابل توجهی از مطالبات سال گذشته، علی الحساب آبان ماه مراکز دانشگاهی و مرداد ماه مراکز غیر دولتی نیز پرداخت شده است.

طی این نشست دبیر شورای هماهنگی سازمان های بیمه گر استان، رویداد هم اندیشی در بیمه سلامت را ابزاری مناسب برای ارتباط بین بیمه سلامت با مراکز علمی، پژوهشی ونخبگان دانست و گفت: من همه را به مشارکت دراین رویداد دعوت می کنم.

وی عنوان کرد: سامانه 1666 پل ارتباطی مردم باسازمان بیمه سلامت است و این سامانه به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات و پیشنهادات بیمه شدگان و مراکز طرف قرارداد است.