سرویس کردستان
انتشار:  جمعه 21 دی 1397  ::  23:19   

پیکر ماموستا ملا محمد کریم یوسفی (سوره زه) تشییع شد

سرویس کردستان- ماموستا ملا محمد کریم یوسفی (سوره زه) عالم جلیل القدر استان کردستان پنجشنبه شب 20 دی ماه دار فانی را وداع گفت و پیکر این عالم ربانی روز جمعه با حضور جمع کثیری از دوستدارانش تشییع شد.

به گزارش کرد پرس مراسم بدرقه پیکر این عالم برجسته با حضور کثیر مردم و جمعی از مسئولین از جمله جلال قلعه شاخانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، علما و روحانیون برگزار شد و در نهایت در آرامگاه تپه شیخ محمد باقر سنندج به خاک سپرده شد.

جمعی از مسئولین از جمله نماینده ولی فقیه در کردستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان مردم کردستان در مجلس و .... در پیام هایی درگذشت این عالم فرهیخته را تسلیت گفتند. در پیام تسلیت آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان در این باره آمده است: خبر در گذشت عالم جلیل القدرجناب حاج ماموستا محمد کریم یوسفی باعث تاثر وتاسف گردید پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان

ایشان از علمای برجسته کردستان بودند که در طول حیات پربرکت خود با تربیت صد‌ها طلبه این دیار نقش بسزایی در رشد وپیشرفت فضای فقهی استان ایفا نمودند وهمچنین از بزرگان ومشایخ طریقت نقشبندی بودند اینجانب ضمن تسلیت به آحاد مردم شریف کردستان علمای اعلام وبیت مکرم ایشان علو درجات از درگاه خداوند متعال برای روح آن مرحوم مسئلت دارم.