سرویس کردستان
انتشار:  شنبه 22 دی 1397  ::  13:42   

اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در کردستان

سرویس کردستان- معاون امور هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از  اکران فیلم های  سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با سراسر  در سنندج خبر داد و گفت: همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران فیلم های این دوره از جشنواره فیلم فجر در سنندج اکران می شود.

به گزارش کرد پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، سامان احمدی در جلسه کمیته برنامه ریزی برگزاری    جشنواره فیلم فجر در مجتمع فجر سنندج  گفت: همزمان با گرامیداشت جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور دسترسی به عدالت فرهنگی سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در سنندج برگزار می شود.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه اکران فیلم های این جشنواره با سازمان امور سینمایی و سمعی بصری عنوان کرد: بر اساس این تفاهمنامه 11 تا 14 فیلم این دوره از جشنواره فیلم فجر در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج اکران می شود.

معاون امور هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان زمان برگزاری این جشنواره را 12 تا 22 بهمن امسال اعلام کرد و افزود: جشنواره در تاریخ های 19 و 20 بهمن به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تعطیل است.

احمدی همچنین گفت: با رایزنی های انجام شده با سازمان امور سینمایی ظرف روزهای آینده عناوین و پک فیلم های اکران شده این جشنواره در استان اعلام و پیش فروش فیلم ها نیز از 6 بهمن توسط سامانه الکترونیکی پارس بلیط در استان آغاز خواهد شد.

در ادامه این جلسه حکم ابلاغ کمیته های تبلیغات و اطلاع رسانی، حراست، دبیر اجرایی، مسئول دبیرخانه و مسئول سامانه فروش بخش استانی سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به اعضا اهدا شد.