سرویس کردستان
انتشار:  شنبه 22 دی 1397  ::  17:05   

2 محموله قاچاق در بیجار و دیواندره کشف شد

سرویس کردستان- یک دستگاه کامیون حامل 13 راس گوساله قاچاق در بیجار و یک خودروی سواری حامل بیش از 560 ثوب البسه قاچاق در دیواندره توقیف شدند.

به گزارش کرد پرس به نقل  ازپایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی بیجار از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 13 راس گوساله قاچاق در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ موسی بهاری  گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی حین گشت زنی در محورهای بیجار به دیواندره یک دستگاه کامیون بنز حامل دام قاچاق را توقیف کردند.

وی تاکید کرد: برای پیشگیری از خروج دام زنده از کشور و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در بازرسی از خودروی مورد نظر 13راس دام قاچاق کشف شد. کارشناسان ارزش این دام قاچاق را بیش از یک میلیارد ریال برآورد کردند.

وی گفت: در همین راستا پرونده تشکیل و راننده به همراه دام کشف شده تحویل مراجع ذیصلاح شدند.

فرمانده انتظامی دیواندره هم از کشف بیش از 560 ثوب البسه مردانه قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ حمید رضایی اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی نساره شهرستان دیواندره حین کنترل محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک شدند.

وی افزود: با هماهنگی مراجع قضایی، خودرو توقیف و دربازرسی از آن 560 ثوب البسه قاچاق مردانه کشف شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را بیش از یک میلیارد ریال برآورد کرده اند در همین راستا پرونده تشکیل و راننده به همراه کالای کشف شده تحویل مراجع ذیصلاح شد.

سرهنگ رضایی با اشاره با اینکه قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند، گفت: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است تا با قاچاقچیان و اخلالگران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.