سرویس عراق
آخرین خبرهای عراق
انتشار:  شنبه 22 دی 1397  ::  19:31   

تکذیب استقرار نیروهای آمریکایی در موصل به جای نیروهای امنیتی و حشد الشعبی

سرویس عراق و اقلیم کردستان - مرکز اطلاع رسانی امنیتی عراق گزارش های حاکی از استقرار نیروهای آمریکایی در برخی پایگاه های نظامی شهر موصل به جای نیروهای وزارت کشور و حشد الشعبی را تکذیب کرد.

به گزارش کردپرس به نقل از السومریه نیوز، مرکز اطلاع رسانی امنیتی عراق عصر امروز (شنبه) با صدور بیانیه ای اعلام کرد که برخی پایگاه های خبری با عدم رعایت اصول حرفه ای گری، هر از چند گاهی اقدام به انتشار اخبار و گزارش های به دور از واقعیت و اطلاعات غلط و نادرست می کنند.

رسانه امنیتی عراق با بیان این که آخرین مورد از این اخبار و گزارش های نادرست و بی پایه و اساس که رسانه های مذکور منتشر کردند، خبر حاکی از استقرار نیروهای آمریکایی در برخی پایگاه های نظامی شهر موصل، مرکز استان مرزی نینوا در شمال غرب این کشور و بیرون راندن نیروهای وزارت کشور و سازمان حشد الشعبی از این پایگاه ها می باشد.

مرکز مذکور در بیانیه خود ضمن درخواست از رسانه ها و شهروندان برای عدم اعتماد به اخبار و گزارش های منتشر شده از منابع غیر رسمی، تاکید کرد که طی مدت اخیر شاهد انتشار اطلاعات نادرست از سوی برخی رسانه ها با هدف جذب مخاطب و شهرت طلبی با استفاده از روش های به دور از ماهیت واقعی رسانه بوده است.

برچسب‌ها:
#عراق
#نینوا
#موصل
#نیروهای آمریکایی
#حشد الشعبی