انتشار:  دوشنبه 1 بهمن 1397  ::  11:29   

اعتراض کارگران شهرداری مریوان به پرداخت نشدن حقوق و مزایا

سرویس کردستان_ کارگران و پرسنل شهرداری مریوان در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات، حقوق و عیدی خود در داخل حیاط شهرداری این شهر تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس از مریوان؛ کارگران و پرسنل شهرداری مریوان به نشانه اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود در حیاط شهرداری این شهر تجمع نموده و از انجام فعالیت های اداری خوداری کردند که این امر باعث تعطیلی فعالیت های کاری این ارگان مردم نهاد شد.

برخی از کارگران شهرداری مریوان به خبرنگار کردپرس گفتند : متاسفانه بیش از 21 ماه از حقوق های معوقه کارگران و پرسنل شهرداری مریوان هنوز پرداخت نشده است.

کارگران شهرداری مریوان می گویند که شهرداری مریوان 11 ماه حقوق اضافه کاری پرسنل و  کارگران را نپرداخته است و همچنین عیدی سال های 95، 96 و همچنین سالجاری را نپرداخته اند و همچنین کارگران شرکتی شهرداری نیز هرکدام بیش از 6 میلیون تومان طلب از شرکتی دارند که در آن مشغول به فعالیت هستند.

کارگران شهرداری مریوان می گویند که از حقوق معوقه خود در سالجاری تنها 4 میلیون تومان دریافت کرده اند و این امر کفاف زندگی روزمره آنها را نمی دهد.

لازم به ذکر است که شهردار و برخی از اعضای شوراهای اسلامی مریوان برای حضور در یک جلسه به سنندج سفر کرده و قرار است فردا در مصاحبه ای خبری علت عدم پرداخت حقوق معوقه کارگران شهرداری رسما اعلام گردد.