انتشار:  شنبه 27 بهمن 1397  ::  15:50   

فرمانده عملیات طوفان جزیره:

آخرین تروریست های داعش در یک محدوده 600 – 700 متری به محاصره درآمده اند

سرویس ترکیه - چیا فرات، فرمانده عملیات طوفان جزیره نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه در اظهاراتی با اشاره به آخرین تحولات پیرامون این عملیات گفت: تروریست های داعش در یک محدوده 600 – 700 متری به محاصره درآمده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هاوارنیوز، چیا فرات، فرمانده عملیات طوفان جزیره نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه در اظهاراتی با اشاره به آخرین تحولات پیرامون این عملیات گفت: تروریست های داعش در یک محدوده 600 – 700 متری به محاصره درآمده اند. پیشروی هایمان را با دقت فراوان ادامه می دهیم. به دلیل استفاده تروریست های داعشی از مردم محلی به عنوان سپر انسانی، دستیابی به نتیجه در عملیات ها به تأخیر افتاد. ما برای تأمین امنیت جانی مردم عادی تلاش می کنیم.

وی در ادامه اظهارات خود تأکید کرد: با ایجاد کریدورهای امنیتی هزاران غیر نظامی را از منطقه عملیاتی بیرون آورده و جانشان را نجات دادیم. هر گونه کمکی برای آنان لازم بود انجام دادیم. تمام کردن داعش به طور کامل اقدامی نیست که در نتیجه چند روز تلاش به دست آید. در روزهای نزدیک به تمام مردم جهان و مردم منطقه مژده خواهیم داد. اقدامات برای نابودی خانه های سازمانی داعش ادامه پیدا خواهد کرد.  

 

کد خبرنگار: 30102

 

بیشتر بخوانید:

دیده بان حقوق بشر سوریه: آخرین منطقه تحت اشغال داعش به کنترل ارتش دموکراتیک سوریه درآمد

برچسب‌ها:
#سوریه
#داعش
#نیروهای دموکراتیک سوریه