انتشار:  شنبه 18 اسفند 1397  ::  20:05   

جشنواره‌ی منطقه ای شبدیز با معرفی برگزیدگان به پایان رسید

سرویس کرمانشاه - شصت و دومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «شبدیز» عصر جمعه 17 اسفند پس از چهار روز فعالیت، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

مدیر اجرایی جشنواره شبدیز در گفتگو با خبرنگار کردپرس، گفت: استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر، تهران و کرمانشاه در این جشنواره حضور یافتند.

کامران رضایی افزود: در این دوره از جشنواره کارگاه های خوبی با حضور اساتید برگزار شد که از جمله آن مي توان به نشست تخصصی «شروع و پایان در فیلمنامه کوتاه» با حضور شهرام مکری که در روز اختتامیه برپا شد اشاره کرد.

وی افزود: کارگاه شیوه‌های نوین در فیلم‌سازی مستند با حضور مستندساز و تهیه‌کننده و مدیر جشنواره‌ی ازمیر ترکیه(تحسین ایشبیلن)، کارگاه عکس کامران شریفی و دکتر الستی، از دیگر نشست های تخصصی این جشنواره بود.

رئیس انجمن سینمای جوانان کرمانشاه با بیان اینکه با پشتوانه اعضای دلسوز انجمن به برگزاری این جشنواره در کرمانشاه اقدام کردیم اظهار کرد: اگر اشتیاق اعضای علاقه مند انجمن نبود برگزاری چنین جشنواره ای غیر ممکن بود.

وی افزود: به جز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ یک از دستگاه های اجرایی استان همکاری نکردند و ما با شرایط سختی موفق شدیم جشنواره ای آبرومند را برگزار کنیم.