سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  شنبه 25 اسفند 1397  ::  11:29   

وزیر دفاع ترکیه:

بدون شک منبج و شرق فرات را پاکسازی خواهیم کرد

سرویس ترکیه - خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه در اظهاراتی با اشاره به مسئله شرق فرات و منبج در شمال سوریه گفت: هیچ کس شک نکند با پاکسازی منبج و شرق فرات از تروریست های YPG/PKK و داعش، آنجا را به صاحبان اصلیش تحویل خواهیم داد.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه هابرترک، خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه در اظهاراتی با اشاره به مسئله شرق فرات و منبج در شمال سوریه گفت: اراده ای که در عملیات های سپر فرات و شاخه زیتون از خود به جهانیان نشان دادیم، در خصوص پاکسازی منبج و شرق فرات از تروریست ها نیز ادامه دارد. هیچ کس شک نکند با پاکسازی منبج و شرق فرات از تروریست های YPG/PKK و داعش، آنجا را به صاحبان اصلیش تحویل خواهیم داد.

وی در ادامه اظهارات خود با تأکید بر این که به هیچ عنوان اجازه تشکیل کریدور ترور در مرزهایمان را نخواهیم داد تصریح کرد: اراده و عزم راسخمان را در این خصوص هر کس به خوبی بداند. ما در تمام عملیات هایمان با تکیه بر تاریخ و فرهنگمان، تنها تروریست ها را هدف قرار داده و پناهگاه ها، اهداف، سلاح ها، خودروها و انبارهای تروریست ها را می زنیم. انسان های بی گناه، شهروندان عادی، بافت های دینی و تاریخی و محیط زیست در هر عملیاتی از حساسیت های ما به حساب آمده و برای ضرر نرسیدن به آنان دقت و حساسیتی از خود نشان می دهیم که هیچ کدام از کشورها نشان نداده اند.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#سوریه
#منبج