انتشار:  جمعه 2 فروردین 1398  ::  14:25   

آمادگی 10 مدرسه دیواندره برای اسکان مسافران

سرویس کردستان – فرماندار دیواندره از آمادگی 10 باب مدرسه با 104 کلاس درس جهت اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد

جعفر توان در گفت و گو با کردپرس اظهار کرد: در راستای خدمات رسانی و رفاه حال گردشگران و مسافران از تمام ظرفیت دستگاه های اجرایی شهرستان استفاده و به نحو مطلوب مناطق دیدنی و گردشگری به مسافران و مهمانان معرفی خواهد شد.

فرماندار دیواندره ادامه داد: آمادگی لازم برای آمادگی محیط های شهری و روستایی به منظور استقبال از مسافران صورت گرفته و راهنمایی و پذیرایی از مهمانان نوروزی در ورودی های شهرستان توسط نیرو های هلال احمر  نیز انجام خواهد شد.

وی افزود: آموزش و پرورش نسبت به تجهیز کلاس های درس در مدارس مورد نظر برای اسکان موقت مسافران نوروزی اقدامات لازم را بعمل آورده است.

توان به ضرورت آمادگی مقابله با حوادث احتمالی اشاره و گفت: دستگاه های خدمات رسان از جمله آتش نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی و جمعیت هلال ‌احمر آمادگی لازم برای خدمت رسانی به شهروندان و مهمانان نوروزی را در شرایط خاص داشته باشند.

 جعفر توان بر تجهیز و رفع نواقص مراکز خدمات بین راهی و اقامتی تاکید کرد و افزود: دستگاه های متولی باید با فراهم کردن امکانات بیشتر، زمینه لازم را برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران و گردشگران نوروزی فراهم کنند.

 وی تصریح کرد:  احساس امنیت و برخورد مناسب با مسافران و مهمانان از جمله عوامل مهمی است که در میزان ماندگاری گردشگران در منطقه تاثیر بسزایی دارد