انتشار:  شنبه 3 فروردین 1398  ::  13:51   

فرمانده ارتش دموکراتیک سوریه:

رسماً اعلام می کنیم به موجودیت جغرافیایی داعش پایان دادیم

سرویس ترکیه - چیا فرات، فرمانده ارتش دموکراتیک سوریه در یک کنفرانس مطبوعاتی در منطقه باغوز اعلام کرد: رسماً اعلام می کنیم به موجودیت جغرافیایی داعش پایان دادیم و عملیات های نظامی علیه داعش را تمام کردیم.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هاوارنیوز، در پی پاکسازی کامل باغوز به عنوان آخرین منطقه تحت تصرف داعش از اشغال تروریست های این گروه تروریستی و کنترل این منطقه توسط نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه، چیا فرات، فرمانده ارتش دموکراتیک سوریه در یک کنفرانس مطبوعاتی که به همراه دیگر فرماندهان این گروه در شهر باغوز ترتیب داده بود، با اعلام شکست کامل گروه تروریستی داعش در سوریه گفت: امروز با آزادسازی آخرین منطقه تحت اشغال داعش در منطقه باغوز عملیات های مبارزه علیه داعش را به اتمام رساندیم.

وی در سخنان خود تصریح کرد: ما این پیروزی را به تمام مردم دنیا و منطقه به خصوص مردم کرد، مردم عرب و سوریانی سوریه تقدیم می کنیم. رسماً اعلام می کنیم به موجودیت جغرافیایی داعش پایان دادیم و عملیات های نظامی علیه داعش را تمام کردیم. در ساعات آینده بیانیه ای با جزئیات کامل از سوی مرکز فرماندهی نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه منتشر خواهد شد.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#سوریه
#داعش
#نیروهای دموکراتیک سوریه