سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  سه‌شنبه 6 فروردین 1398  ::  22:57   

سارق طلافروشی در مریوان دستگیر شد

سرویس کردستان_ فرمانده انتظامی مریوان از دستگیری سارق یکی از طلافروشی  های این شهرستان در عملیات ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ سلمان حیدری گفت: در پی یکمورد سرقت مغازه طلافروشی مراتب در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت که پس از حدود یک هفته تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی و تخصصی با همکاری ماموران پلیس آگاهی استان عامل این سرقت شناسایی شد و طی هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات پلیسی با شیوه و شگردهای خاص پلیسی موفق به دستگیری متهم در یکی از استان های همجوار شدند.

سرهنگ حیدری گفت پس از مواجهه متهم با دلایل ومدارک جمع آوری شده از محل سرقت نامبرده به بزه انتسابی اقرار وپس از بازسازی صحنه جرم و تکمیل تحقیفات به مرجع قضایی معرفی که با قرار صادره متهم روانه زندان شد .

لازم به ذکر است دستگیری سارق طلافروشی به شدت مورد استقبال شهروندان مریوانی قرار گرفت وبا حضور گسترده در محل بازسازی صحنه جرم با سر دادن شعارهایی از تلاش پلیس قدردانی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان در پایان با اشاره به شیوه وشگردهای سارقان در این سرقت که خود را به عنوان مامور دولتی معرفی کرده بودند از شهروندان خواست تا با هوشیاری بیشتر و توجه به نکات وتوصیه های پیشگیرانه پلیس  هر گونه فرصت را از سارقان ثلب نمایند.