سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  پنج‌شنبه 22 فروردین 1398  ::  09:34   

فردا جمعه برگزار می‌شود؛

اجتماع بزرگ مردم استان ایلام در حمایت از سپاه پاسداران

سرویس ایلام - فردا جمعه در سراسر استان ایلام و پس از اقامه نمازجمعه، مردم استان ایلام در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اجتماع خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از برگزاری تجمع اقشار مختلف مردم در حمایت از سپاه و محکومیت اقدام اخیر آمریکا در تروریستی خواندن این نهاد انقلابی خبر داد.

حجت‌الاسلام‌ علی چراغی‌پور ضمن اعلام این خبر گفت: این مراسم در مرکز استان، بعد از برپایی آیین دشمن شکن نماز جمعه (23 فروردین) در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شهر ایلام برگزار می‌شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام ادامه داد: اقدام وقیحانه رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام مقدس سپاه در گروه های تروریستی نمایانگر کینه ورزی استکبار جهانی نسبت به ملت ایران به ویژه نهاد مردمی و انقلابی سپاه پاسداران بوده که چهره واقعی نظام سلطه را به نمایش گذاشت.

چراغی‌پور ادامه داد: بر این اساس و به منظور نشان دادن اعتقاد راسخ ملت به ویژه مردم غیور استان مرزدار ایلام از دستاوردهای انقلاب اسلامی که نهاد مقدس سپاه نیز از این دست آوردهای ارزشمند نظام محسوب می شود تمهیدات لازم برای برگزاری این تجمع گسترده مردمی اندیشیده شده است.

وی از عموم مردم ایلام برای شرکت پرشور و معنادار در این مراسم دعوت کرد.