سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  جمعه 23 فروردین 1398  ::  19:44   

اعلام حمایت مردم ایلام از سپاه پاسداران

سرویس ایلام- نمازگزاران شهر ایلام پس از برگزاری این آیین وحدت بخش در تجمعی گسترده حمایت قاطع خود را از سپاه و محکومیت اقدام اخیر آمریکا در تروریستی خواندن این نهاد انقلابی نشان دادند.

به گزارش کرد پرس به نقل از ایرنا، این مراسم در مرکز استان بعد از اقامه نماز جمعه در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهر ایلام برگزار و شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، الله اکبر، آمریکا در چه فکریه ایران همش سپاهیه، سپاهی، سپاهی تو نور چشم مایی، درود بر سپاهی قهرمان و غیره این اقدام رییس جمهور آمریکا را محکوم کردند.

این آیین در تمامی مراکز شهرستانهای استان ایلام با حضور نمازگزاران برگزار و همه مردم در حرکتی هماهنگ و تجمعی اعتراض آمیز انزجار خود از آمریکا را نشان دادند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در این خصوص گفت: اقدام وقیحانه رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام مقدس سپاه در گروه های تروریستی نمایانگر کینه ورزی استکبار جهانی نسبت به ملت ایران به ویژه نهاد مردمی و انقلابی سپاه پاسداران بوده که چهره واقعی نظام سلطه را به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام علی چراغی پور، اظهار کرد: بر این اساس و به منظور نشان دادن اعتقاد راسخ ملت به ویژه مردم غیور استان مرزدار ایلام از دستاوردهای انقلاب اسلامی که نهاد مقدس سپاه نیز از این دست آوردهای ارزشمند نظام محسوب می شود این تجمع گسترده مردمی امروز در تمام شهرستانهای استان برگزار شد.

در پایان این تجمع قطعنامه ای قرایت و تجمع کنندگان با سردادن تکبیر آنرا تایید کردند.