سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  شنبه 24 فروردین 1398  ::  09:13   

نماینده مردم ایلام در مجلس عنوان کرد؛

سیل، پدیده‌ای طبیعی یا فرصتی برای طرح مسائل سیاسی؟

سرویس ایلام – نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: به سیل باید به عنوان یک پدیده طبیعی که اثرات اقتصادی و اجتماعی دارد نگریسته شود نه به عنوان فرصتی برای طرح مسائل سیاسی.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، جلال میرزایی درباره نقش انسجام و همدلی در برون رفت از بحران‌ها بیان کرد: در چند روز ابتدایی وقوع سیل در استان گلستان، مقداری موضوع سیاسی شد اما دیدار رهبری با مسئولین دولتی که کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل زده را در اولویت کاری آنها قرار دادند، باعث شد این استفاده ابزاری از بحران کم رنگ شود.

این عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: طیف‌های مختلف سیاسی باید با این واقعیت آشنا شوند که کسی از اختلافات سودی نخواهد بود و صرفاً مشکلات تشدید می‌شود.

‌وی افزود: اگر هر یک از طیف‌ها بخواهند از بحران‌ها و شرایط سوء استفاده کنند و با استفاده ابزاری از واقعه عملکرد یکدیگر را زیر سوال ببرند، اعتماد مردم از بین خواهد رفت و دیگر کسی را قبول نخواهند داشت.

نماینده مردم ایلام در مجلس تاکید کرد: زمانی که یک منطقه آسیب می بیند همه باید در حد توان برای کمک به آن منطقه اقدام کنند. برای فردی که در سیل گرفتار است شنیدن مواضع سیاسی و اختلافات دردی را دعوا نمی‌کند.

میرزایی گفت: به سیل باید به عنوان یک پدیده طبیعی که اثرات اقتصادی و اجتماعی دارد نگریسته شود نه به عنوان فرصتی برای طرح مسائل سیاسی.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اکنون باید از همه ظرفیت‌ها برای کمک به سیل زدگان و جلب رضایت مردم استفاده شود.