سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  یک‌شنبه 25 فروردین 1398  ::  14:16   

2 بانوی تکواندوکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی راه یافتند

سرویس کرمانشاه- رییس هیات تکواندو کرمانشاه با بیان اینکه 2 هزار و 506 بانوی تکواندوکار در استان وجود دارد از اعزام 2 بانوی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات آسیایی اردن خبر داد.

به گزارش کُرد پرس، مهدی همتی با بیان اینکه دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از 31 تیر به مدت 2 روز در امان کشور اردن برگزار می شود، به ایرنا، گفت:  در نهایت 47 تکواندوکار به رقابت های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه یافتند، برای این تعداد نیز مسابقه ای برگزار می شود و نفرات منتخب کادر فنی، به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا اعزام می شوند.

به گفته همتی، غزل خوش کردار و رعنا لارتی 2 بانوی نوجوان کرمانشاهی برای حضور در اردوی تیم ملی هستند که به دلیل تمرینات متعدد از شرایط و پتانسیل بسیاربالایی برخوردار هستند و امیدها برای افتخارآفرینی آنان بسیار است.

همتی اضافه کرد: با وجود اینکه برای تعالی ورزش بانوان کرمانشاه در بخش تکواندو برنامه ای چهار ساله تنظیم کردیم تنها در مدت 2 سال توانستیم به چشم انداز و هدف موردنظر دست یابیم ولی این دلیل نمی شود که بخواهیم دست از تلاش و پیشرفت بهتر برداریم.

وی با بیان اینکه کادر فنی خوب و توانمندی همچون لیلا خزائی و طیبه رحمانی در هیات تکواندو استان وجود دارد، افزود: این کادر علاوه بر ارائه تمرینات موثر به آنالیز و استعدادیابی می پردازند و هرچند یکبار کارگاه های روانشناسی برای رسیدگی به بعد روانی ورزشکاران برگزار می شود و امید است کرمانشاه به روزهای درخشان خود بازگردد.