انتشار:  پنج‌شنبه 29 فروردین 1398  ::  12:59   

پیام تبریک HDP به اکرم امام اوغلو:

استانبول به آنچه که حقش بود رسید

سرویس ترکیه – حزب دموکراتیک خلق ها در صفحه رسمی خود در توئیتر با انتشار پیام تبریک به اکرم امام اوغلو شهرداری کلان شهر استانبول نوشت: استانبول به آنچه که حقش بود رسید.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه اورنسل، در پی صدور حکم رسمی شهرداری اکرم امام اوغلو، نامزد پیروز حزب جمهوری خواه خلق ترکیه (CHP) در انتخابات شهرداری ها از حوزه کلان شهر استانبول، حزب کردی دموکراتیک خلق ها (HDP) که در راستای حمایت از این نامزد از معرفی نامزد در استانبول خودداری کرده بود در پیام تبریک ویژه که در صحفحه رسمی HDP در شبکه مجازی توئیتر منتشر شده است نوشت: بخشی از بی قانونی های 17 روزه که به منظور غصب اراده ملی از سوی حزب عدالت و توسعه (AKP) در جریان بود پایان پذیرفته است. استانبول به آنچه که حقش بود رسید. به اکرم امام اوغلو، شهردار کلان شهر استانبول تبریک می گوییم. در مبارزه دموکراسی و حقوق که در تمام نقاط کشور پیگیری می کنیم دیر یا زود پیروز خواهیم شد.

همچنین پروین بولدان، رئیس مشترک HDP نیز در پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: آرزوی موفقیت های فراوان برای اکرم امام اوغلو شهردار کلان شهر استانبول دارم. بهترین گزینه به عنوان خواهر شهرداری استانبول، شهرداری قارص است.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#کردها
#حزب دموکراتیک خلقها