سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  شنبه 31 فروردین 1398  ::  20:51   

فرشادان تایید کرد:

۹۰ نفر نیروی خدماتی علوم پزشکی اخراج نمی شوند/ انتقاد از فعالیت دانه درشت ها

سرویس کردستان- نماینده مردم سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، ادامه کار ۹۰ نفر پرسنل خدماتی و راننده علوم پزشکی کردستان را تایید کرد.

به گزارش کرد پرس، سیدمهدی فرشادان از برگزاری جلسه در دفتر معاون سياسی و امنيتی استاندار كردستان و جلسه در دانشگاه علوم پزشکی کردستان خبر داد و اظهار داشت: این جلسات با هدف جلوگیری از اخراج ۹۰ نفر نیروی خدماتی و راننده علوم پزشکی استان کردستان برگزار شد.

وی یادآور شد: طبق مکاتباتی که با وزارت بهداشت و کمیسیون اصل نود انجام شده است و همچنین مصوبه امروز مسئولان استانی و کشوری، اخراج ۹۰ نفر نیرو زحمتکش خدماتی و راننده منتفی است و باید به کارشان ادامه دهند.

فرشادان همچنان از غیرقانونی بودن فعالیت برخی از دانه‌درشت ها در بدنه علوم پزشکی انتقاد کرد و گفت:  تمام داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده‌اند روند ثبت‌نام و آزمون و قرارداد آنها قانونی بوده است و اگر خطایی یا سهوی انجام شده است باید بانی و مجری استخدام پاسخگو باشد.

گفتنی است این جلسات با حضور خوش اقبال معاون سياسی و امنيتی استاندار، دكتر علی ابرازه مديركل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و عضو هيئت امناء موسسه كارآفرينان آوا سلامت کشور، روحانی رييس بازرسی استانداری، برهان صلواتی مديركل كار، تعاون و رفاه اجتماعی استان، جهانبين معاون اداره كار، تعاون و رفاه اجتماعی استان، دكتر حسن زاده معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشكی كردستان، دكتر تميمی رييس اداره بازرسی دانشگاه علوم پزشكی و مصطفی بشيری رييس موسسه كارآفرينان آوا سلامت استان كردستان، شهامت معاون محترم سازمان بازرسی استان و ايوب محمودی مدير منابع انسانی دانشگاه علوم پزشكی کردستان برگزار شد.